Neden Gıda Sektörü Ve Neden Tantuni…

 

Genel Anlamda Baktığımızda, Geçmişten Bugüne Kadar Akdeniz’in Sıcaklığı Ve Mersine Özgü Bu Lezzetin Zamanında Tadının Damağımızda Kalması İçin Oluşan Bir Girişimdir.

 

Geçmişte Başlayan Ve Günümüze Kadar Gelen Esnaflık Ve Hizmet Anlamındaki Bakış Açımız, Bu İşteki Büyüklerimizden Aldığımız Tecrübe İle Günümüzde de Buna Verdiğimiz Önemle Bugünlere Kadar Geldik. 1970'li Yılların Başlarında Başlayan Ticari Yaşamımızda Mobilya - Beyaz Eşya Ve Dayanıklı Ev Aletleri Satışıyla Yola Çıktığımız Bu Zorlu Maratonun Gerekliliği Olan Ticari Çeşitlilik Anlayışıyla Gıda Sektöründe de Var Olmayı Hedefledik.

 

Sürekli İnsanlarla İletişim İçinde Olup, İş Ahlakı, İş Disiplini Ve Müşteri Memnuniyetini Günümüze Kadar Getirmiş Ve Bunları Kendimize Prensip Edindik. En Zor Şartlarda Bile Müşteri Memnuniyeti Bizim İlk Hedefimiz Ve Şiarımız Olmuştur.

 

Halen Devam Eden Beyaz Eşya Ve Dayanıklı Ev Aletleri Mağazalarımız Ve 2000'li Yılların Başlarında Bursa'da Tekstil Sektöründe de Faaliyete Başlayıp Bu İlimizde Ürettigimiz Ürünleri Gerek Yurt İçi Gerekse Yurtdışı Pazarda Güçlü Bir Pazarlama Ağı İle Satışa Sunarak Ülke Ekonomisine Katkı Sunmaktayız.

 

Amacımız Gıda Sektöründe de Faaliyette Bulunmak Ve Bu Anlamda Geçmişten Aldığımız Hizmet Sektörünün Tecrübesini Gıda Sektöründe de Yaygınlaştırarak Ve Hizmet Kalitesini Yükseltip Bu Lezzeti Kurumsallığın Vermiş Olduğu Tecrübe İle Sizlerle Paylaşmaktır.

 

Geçmişimizden Bugüne İnsana Hizmet Anlamında Bir Çok Alanda Kendimizi Ispatladık Ve Bu Konuda Daima Kendimizi Geliştirmeye Çalıştık. Geçmişte Tattığımız Tantuni'yi Ve Bu Lezzetin Zincir Tarzında Bir Çok Yere Yayılması Amacı İle Ciddi Adımlarla Başladığımız Bu Yolda Akdeniz Bölgesindeki En Usta Personeli Kendi Bünyemize Alıp Bu İşi Üstlendik. Tantuni Lezzetini Bildiğimizden Ve Bu Lezzetin Sadece Mersin’de Değil Tüm Dünyaya Yayılması Gerektiğine İnandık...

 

Kalb-i Tantuni

 

 

 

TOP